Atteikšanās

Fiona McCarthy
PublisherFiona McCarthyPublisher
WriterAigars BalodisWriter

CrapsSeal ir trešo pušu filiāļu vietne. Tas nepieder nevienam CrapsSeal azartspēļu uzņēmumam un to nepiedāvā, un tas nesniedz nekādus azartspēļu pakalpojumus. Tas, ko mēs piedāvājam, ir informatīvs portāls, kas ietver tiešsaistes azartspēļu vietņu pārskatus un ieteikumus, stratēģiskus spēles materiālus un citus konsultāciju veidus mūsu apmeklētājiem.

Kā filiāles vietne mēs reklamējam un parādām azartspēļu pakalpojumu un citu trešo personu vietņu reklāmas un saites. CrapsSeal nav saistīts ar nevienu no ārējām vietnēm, kas ir piesaistītas no tās lapām. Mēs neesam saistoši trešajām personām, kas ir saistītas ar mūsu tīmekļa vietni, un mēs par tām neuzņemsimies atbildību. Mūsu piederība dod mums tiesības ģenerēt komisijas no meklētājprogrammu novirzīšanas un no visām mūsu apmeklētāju kvalificētām darbībām.

Lai gan mēs cenšamies sniegt lietotājiem precīzu, aktuālu informāciju, mēs nevaram garantēt jebkuras CrapsSeal sniegtās informācijas derīgumu. Informācija, ko mēs darām pieejamu, publicēšanas laikā ir precīza, taču mēs nesniedzam nekādas garantijas vai apliecinājumus. Turklāt, iespējams, mēs neuzņemamies atbildību vai juridisku atbildību par jebkādu saturu vai rīcību, ar kuru mūsu apmeklētāji var saskarties, izmantojot kādu no mūsu vietnes ārējām saitēm.

Mūsu lietotājiem ir jāsaprot, ka azartspēles internetā par reālu naudu ir saistītas ar risku. Vienmēr pastāv iespēja, ka viņi var zaudēt naudu. Mūsu kā trešās puses azartspēļu portāla loma ir ieteikt, kuras mēs uzskatām par taisnām spēļu vietnēm. Lietotājs var izlemt izmantot jebkuru mūsu vietnē reklamēto azartspēļu vietni neatkarīgi no tā, vai tā ir brīvas spēles dalībniece vai reālas naudas dalībnieks. Jūs piekrītat neuzturēt Onlinecasinorank.co vai kādu no tā īpašniekiem / darbiniekiem par naudas līdzekļiem, kas zaudēti azartspēlēs tiešsaistē.

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu apmeklētāju personīgās informācijas datu aizsardzību, lūdzu, skatiet mūsu \ * \ * konfidencialitātes politikas \ * \ * lapu.

Šo noteikumu atjauninājumi Ja mēs jebkurā laikā uzskatīsim par nepieciešamiem veikt izmaiņas lietošanas noteikumos, mēs turpmāk norādīsim to pārskatīšanas datumu. Lūdzu, bieži pārbaudiet vēlreiz, lai pārliecinātos, ka esat pazīstams ar jaunāko versiju.

About the author
Fiona McCarthy
Fiona McCarthy
About

No Sidnejas saulainajiem krastiem Fiona "DiceDiva" McCarthy ir dinamo aiz CrapsSeal. Apvienojot savu neparasto kauliņu spēļu prasmi ar digitālo prasmi, Fi ir pārveidojusi CrapsSeal par populāru vietu craps entuziastiem visā pasaulē.

Send email
More posts by Fiona McCarthy