Pamatstratēģija

September 1, 2021

Nepalaidiet derības: jaunais slepenais ierocis Craps spēlētāju vidū

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Craps spēle ir ātra kauliņu spēle ar daudzām uzvaru iespējām. Tomēr daudzi spēlētāji nevar izsekot visiem mainīgajiem lielumiem spēlē craps. Šajā sakarā jūs neatradīsit pārāk piesardzīgus spēlētājus pie craps galda. Pieredzējušam spēlētājam augsta riska un augsta atlīdzības spēle ir lieliska iespēja pārbaudīt savas domas. Ja jūs iekļaujaties pēdējā spēlētāju kategorijā, jums jāzina par likmi “Nepārsniedziet” un to, kā tā var palīdzēt jums iegūt milzīgus laimestus.

Nepalaidiet derības: jaunais slepenais ierocis Craps spēlētāju vidū

Likmju veidi Craps

Spēlētāji var veikt divu veidu likmes ar craps, Pass Bets un Don't Pass Bets. Tālāk ir sniegts katras likmes sadalījums:

Derības likme - šajā likmē spēlētāji liek likmes, cerot, ka šāvēja metamo kauliņu rezultāts ir vai nu 7, vai 11. Viens punkts tiek pievienots spēlētāja rezultātam, ja kauliņi nokrīt uz skaitļiem 4, 5, 6. , 8, 9 vai 10. Pēc tam šāvējs met kauliņus citā raundā. Šoreiz pasu likme uzvar, ja pirmā skaitļa rezultāts atkal parādās pirms 7. Ja kauliņu metiena rezultāts beidzas ar skaitļiem 2, 3 vai 12, spēlētāji, kuri spēles sākumā veica piespēles, zaudē kārtu

Nepārsniedz likmi - šajā likmē tiek liktas likmes, cerot, ka metamo kauliņu rezultāts būs 2, 3 vai 12. Līdzīgi kā derības likme, spēlētāji saņem vienu punktu par rezultātiem 4, 5, 6, 8 , 9 vai 10 un uzvarēt, ja skaitlis atkal parādās otrajā metienā vai ja rezultāts ir 7

Izmaksa no veiksmīga neiztur likmi

Likmes “Nepārsniedziet” izmaksas varbūtība ir 1: 1, kas ir līdzīga derības likmei. Lai gan spēlētāji nevar precīzi prognozēt kauliņu izmešanas rezultātu, galīgie skaitļi uz galda ļauj aprēķināt varbūtību iegūt konkrētus rezultātus.

The House Edge on Don't Pass Bets

Bez derībām derībām ir zemāka priekšrocība salīdzinājumā ar caurlaides likmēm. Piemēram, mājas priekšrocība ir 1,36% no katras neizpildītās likmes. Lietas kļūst vēl labākas, ja uzskatāt, ka mājas mala ir 0,40% uz katra ruļļa.

Optimāla Craps stratēģija, neizmantojot derības

Zinoši spēlētāji apvieno likmju neizlaišanu Craps un citas stratēģijas, lai uzlabotu izredzes saņemt naudu. Viens no populārākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir vairāku likmju izdarīšana. To darot, viņi izplata risku. Vēl viens svarīgs padoms ir saglabāt sākotnējo likmi zemu un palielināt laimesta iespējas, nosakot koeficientus pēc tam, kad punkts ir noteikts sākotnējā kauliņu metienā.

Secinājums

Spēlējot Craps, jūs varat izbaudīt aizraujošu spēli un, iespējams, nopelnīt naudu. Izmantojot iepriekš aprakstītās stratēģijas, jūs varat palielināt savu peļņu un samazināt zaudējumus. Nekautrējieties iet pret normu. Lai gan lielākā daļa spēlētāju veic derību likmes, jūsu unikālā pieeja, neizmantojot derības, palīdzēs jums uzvarēt, kad citi zaudē.

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Aizraujošā kriptovalūtu krāpju pasaule: ceļvedis digitālo kauliņu ripināšanai
2024-05-11

Aizraujošā kriptovalūtu krāpju pasaule: ceļvedis digitālo kauliņu ripināšanai

Jaunumi